שבועות באמסטרדם

חוויה מתוקה של פעם בחיים ברחבי העיר אמסטרדם

פאנטסתי תפרו עבורכם חבילת נופש מושלמת הכוללת: טיסות מושלמות בשעות נוחות,מלון בוטיק במיקום מנצח על בסיס לינה וארוחת בוקר בתאריך שכולנו בחופש.

קחו פסק זמן בשביל לבקר בבירתה של הולנד, אמסטרדם, יעד תיירותי מוביל בכל קנה מידה. באמסטרדם כל אתרי התיירות הידועים נמצאים במרחק הליכה ממרכז העיר. במרחק הליכה תוכלו גם לבקר בתעלות המים הפופולריות והיפות של העיר, לערוך סיורים ברחובות ובכיכרות הרבים, ולחוש את רחובותיה הציוריים השונים לעיתים אחד מהשני. בביקורכם באמסטרדם אל תשכחו לבקר ברחוב החלונות האדומים, בכיכר דאם, בשוק הפרחים, בבית אנה פרנק במוזיאון ואן גוך, במוזיאון השעווה (מדאם טוסו) ולערוך סיור במבשלת הייניקן ועוד.

 

רוצים לטרוף את אמסטרדם?
שבועות נחשב לחג הכי מתוק בחגי ישראל ואין דרך מטריפה יותר מלחגוג אותו בבירת הקינוחים של אירופה הלא היא אמסטרדם!מסעדות בפינות רחוב, דוכני אוכל מפיצי ריח לכל עבר, וחוויות קולינריות אין ספור מחכים לכם בעיר. הולנד הרי ידוע כבירת הגבינות בעולם והגבינה ההולנדית היא "המלכה" אז דמיינו לכם עוגת גבינה שעשויה מגבינת מלכות. ואפילו ללא עוגה: סיור בבירת הגבינות העולמית עם מאות סוגים של גבינות החל מגבינת אדם, גאודה, ברי, קשקבלים למינהם ועוד ועוד... רק תבחרו

 

מספר המקומות מוגבל אז כדאי לכם למהר ולהזמין.

 

 

  • טיסות בשעות נוחות
  • מלון בוטיק במיקום מרכזי
  • לינה וארוחת בוקר

השאירו פרטים ואנחנו נתאים לכם את חבילת הנופש המושלמת!